Pakowanie produktów leczniczych

Grupa Outworking

61-502 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób do

Pakowania produktów leczniczych i suplementów diety

Miejsce pracy: Targówek Fabryczny

Zadania:
- lekka praca fizyczna, pakowanie produktów leczniczych i suplementów diety

Wymagania

Wymagania:
- dokładność, rzetelność
- zdolności manualne
- odpowiedzialność
- orzeczenie lekarskie do celów sanitarno -epidemiologicznych

Oferujemy:
- umowa zlecenia
- stawka 13 zł brutto/h
- praca od pon do pt , dwie zmiany 6-14 / 14-22

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców