Pakowanie oraz zbiór sadzonek porów w Holandii- zakwaterowanie

Holandia , Baarlo Haelen, zagranica

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Opis stanowiska pracy

SERVIS HR sp.z o.o. nr certyfikatu 12127 ma do zaoferowania pracę na terenie Holandii przy sadzonkach porów i szparag. Praca odbywa się na magazynach, oraz na zewnątrz budynku. W terminie od 11.03.2019 na około 4 miesiące z możliwością kontynuowania pracy u innego pracodawcy.

- umowa z pracodawcą holenderskim,

- ubezpieczenie społeczne,

- punktualną wypłatę wynagrodzenia,

- zakwaterowanie

- liczba godzin od 38 do 45

Wymagania

- doświadczenie przy ww pracach

- gotowość do pracy,

- samodyscyplina i motywacja

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadczącą usługi... pośrednictwa w kraju i zagranicą. Agencja posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Lubelskiego uprawniający do prowadzenia agencji zatrudnienia. Do rejestru wpisana została pod numerem 12127.
Oferta Agencji skierowana jest zarówno do osób poszukujących pracy, jak również pracodawców poszukujących pracowników, zarówno tych wykwalifikowanych, jak i tymczasowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji