Pakowanie mieszanek warzywnych (również dla par)

Beetsma Sp. z o.o.

Zwaagdijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Na wydziale są pakowane różne warzywa, na przykład mieszanki na zupy, oraz/lub mieszanki do makaronów, seler naciowy itd.
Na tym wydziale są następujące stanowiska:

Warzywa ładowane są do maszyny od góry. Maszyny pakują warzywa w woreczki. Pracownik zbiera woreczki z warzywami i wkłada określoną ilość do skrzynki. Następnie skrzynka zostaje umieszczona na taśmie. Tutaj woreczki zostają dwukrotnie kontrolowane przez detektory metalu. Pracownik wprowadza do komputera dane produktu, tak żeby właściwe dane dotyczące produktu, takie jak ilość oraz nazwa supermarketu znalazły się na etykietach. Również naszykowanie pustych skrzynek i odniesienie pełnych należy do obowiązków pracownika.

Wymagania

dyspozycyjność
motywacja do pracy
prawo jazdy i znajomość języka obcego mile widziane

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.508 569 205 lub osobiście w siedzibie agencji w Zamościu , ul.Gminna 55 D

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji