Sep Peeters Polska Sp. z o.o
Sep Peeters Polska Sp. z o.o. nr. cer. 1211. Jesteśmy wiarygodnym partnerem. Zajmujemy się rekrutacją pracowników i kierujemy ich do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, ogrodnictwo, produkcja. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony

www.seppeeters.com lub na www.facebook.com/seppeeters

Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

Pakowanie mięsa

Miejsce pracy: Holandia, Oudewater, Utrecht, Almere, Stramproy, Ommel, Dedemsvaart

Obowiązki:

  • Region: Oudewater/ Utrecht- mięsa na tacki, praca na linii produkcyjnej w temperaturze ok. 3 st., praca 5 dni w tygodniu -1 zmiana, +/- 8-10 godz. dziennie, stawka € 10,50 brutto, Mycie skrzyń w zakładach mięsnych € 10,59 brutto
  • Region: Almere- pakowanie mięsa na tacki, praca na linii produkcyjnej w temperaturze ok. 3/5 st., praca 5 dni w tygodniu -2 zmiany, stawka € 11,63 brutto + 9,80 € dodatku tygodniowo za pracę w niskiej temperaturze
  • Region: Stramproy, Ommel, Dedemsvaart- przygotowanie mięsa kurczaka, pakowanie mięsa, szaszłyki i inne stawka od brutto € 9,44 / € 10,44 w zależności od stanowiska pracy w temperaturze ok. 3/5 st., praca 5 dni w tygodniu -2 zmiany

Wymagania:

  • motywacja i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B/ mile widziane
  • komunikatywna znajomości j. holenderskiego lub j. angielskiego dodatkowym atutem
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • odpłatne ubezpieczenie
  • zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) wyposażone w AGD,TV, Wi Fi
  • transport do pracy w NL: rower, auto firmowe lub transport do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku.
Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.