PAKOWANIE - Łódź Centrum

łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży opakowań z tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Oferujemy:

  • pracę w Centrum Łodzi,
  • wynagrodzenie + premia frekwencyjna + dodatek nocny,
  • umowę o pracę tymczasową – PŁATNY URLOP,
  • benefity: ubezpieczenie grupowe, MultiSport PLUS, pakiety medyczne
  • pracę w systemie 4B.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • pakowanie produktów opuszczających maszynę.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji