Pakowanie leków – praca od zaraz / kobiety i mężczyźni

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • stawkę godzinową 14-15,30 zł brutto oraz premię
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • przyjazną atmosferę oraz zgrany zespół
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • opiekę konsultanta personalnego oraz przejrzyste warunki zatrudnienia

Zadania:

  • przygotowywanie towaru zgodnie z wymaganiami
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych
  • etykietowanie produktów
  • obsługa drukarki i etykieciarki

Oczekiwania:

  • aktualna książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
  • zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoje CV już teraz!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.