Pakowanie leków – atrakcyjna stawka / lekka praca!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Dlaczego warto:

  • umowa o pracę / umowa-zlecenie - Ty decydujesz
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + premia
  • wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Zadania:

  • składanie opakowań (kartoników)
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych
  • etykietowanie produktów
  • kontrola jakości produktów

Oczekiwania:

  • aktualna książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
  • zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

To oferta właśnie dla Ciebie! Nie czekaj - wyślij swoje CV!

Masz pytania? Zadzwoń pod nr 506 561 604. Zapraszamy również do biura KS Service - Łódź, ul. Piotrkowska 31 lok. 27.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.