Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje dla Naszego Klienta:

Pracowników magazynu
Lokalizacja: Nadarzyn

Pakowanie kosmetyków

Miejsce pracy: Nadarzyn

Opis stanowiska:

  • pakowanie kosmetyków według zamówień
  • skanowanie kosmetyków
  • wpisywanie danych do systemu
  • praca przy półautomatycznej linii pakującej
  • etykietowanie i zabezpieczanie towaru

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • swobodna obsługa komputera

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę w godzinach 7:00-15:00
  • stawkę 17zł/h brutto + 100 zł brutto premii absencyjnej
  • terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca
  • kartę LuxMed i MultiSport na preferencyjnych warunkach
  • dojazd do pracy z Żyrardowa busem pracowniczym za darmo

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.