Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta:

Pracowników magazynu
Lokalizacja: Nadarzyn

Pakowanie kosmetyków

Miejsce pracy: Nadarzyn

Opis stanowiska:
- pakowanie zestawów świątecznych
- pracę przy pakowaniu kosmetyków
- obsługa skanera
- obsługa komputera

Wymagania:
- zdolności manualne;
- zaangażowanie i chęci do pracy
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- swobodna obsługa komputera

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku
- pracę w godzinach 14:00-22:00
- stawkę 17zł/h brutto + 100 zł brutto premii absencyjnej
- terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca
- kartę LuxMed i MultiSport na preferencyjnych warunkach
- dojazd do pracy z Żyrardowa busem pracowniczym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.