Opis stanowiska pracy

Oferta pracy w Holandii na magazynie z kosmetykami:

Ogólny zakres obowiązków:

- pakowanie kosmetyków,

- przepakowywanie,

- naklejanie etykiet,

- realizacja zamówień

- układanie, przenoszenie, wkładanie do skrzynek

Nie musisz mieć doświadczenia!

Mile widziane prawo jazdy.

Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Pewne godziny!

Nie interesuje Cię praca przy pakowaniu kosmetyków ? Znajdziemy dla Ciebie coś innego! Jesteśmy prężnie działającą Agencją zatrudnienia! Dysponujemy różnymi ofertami pracy np. w ogrodnictwie, na produkcji, w magazynach i wiele innych.

Rekrutujemy pracowników na terenie całej Polski!

Prześlij nam swoje CV na pewno znajdziemy coś odpowiedniego właśnie dla Ciebie!

Wymagania

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Flexcraft Polska sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji