Agencja Zatrudnienia KS Service

Pakowanie i klejenie - łatwa praca dla kobiet i mężczyzn

Miejsce pracy: Szczecin, Goleniów, Łozienica, Police, Łobez, Stargard, Kamień Pomorski, Gryfice

Miejsce pracy: Goleniów

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość nieustanego rozwoju i awansu do innych działów
  • Stawkę brutto 15 zł/godz. oraz wysokie premie
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające
  • Komfortowe warunki w miejscu wykonywania obowiązków
  • Pracę w miłej atmosferze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pakowanie i klejenie taśm z papieru ściernego
  • Obsługa maszyn i urządzeń w procesie konfekcjonowania
  • Kontrolowanie jakości wykonanych produktów
  • Drobne prace produkcyjne

OCZEKUJEMY:

  • Zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • Nie wymagamy doświadczenia! Praca odpowiednia dla kobiet i mężczyzn
  • Uśmiech na twarzy oraz pogodne usposobienie będzie dodatkowym atutem :)

APLIKUJ, CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 603.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.