Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Pakowaczka / Pakowacz - bez doświadczenia

Ostaszewo, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dla osób wspólnie dojeżdżających z innych miejscowości możliwość pracy na tej samej zmianie;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych;
  • Płatne nadgodziny w soboty;
  • Premie;
  • Pakiet benefitów Adecco +Club.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • Szkolenia stanowiskowe;
  • Pracę w systemie zmianowym;
  • Grafiki z miesięcznym wyprzedzeniem;

Zadania:

  • Praca w Ostaszewie, k. Torunia;
  • Segregowanie i etykietowanie produktów;
  • Pakowanie artykułów plastikowych do opakowań zbiorczych;
  • Kontrola jakości wytworzonego produktu

Oczekiwania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

SZUKAMY WIĘCEJ OSÓB. POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Numer referencyjny: PO/09/18/BDG

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji