Opis stanowiska pracy

BROWIN - lider w dziedzinie przetwórstwa domowego, urządzeń pomiarowych i akcesoriów ogrodniczych. Obecny na wielu rynkach Europy. Nieprzerwanie rozwijający się od ponad 38 lat. Innowacyjny, kreatywny, nowoczesny. Zatrudniający ciekawych ludzi.

Poszukuje osoby na stanowisko:

PAKOWACZ

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania:

  • Pakowanie, metkowanie, konfekcjonowanie artykułów przemysłowych,
  • Nadzór nad dostawami surowców,
  • Kontrola jakościowa,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Nasze oczekiwania:

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • Gotowość do pracy fizycznej,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w młodym i kreatywnym zespole,
  • Realny wpływ na rozwój projektów,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (ubezpieczenie grupowe, karnety sportowe),
  • Rozwój osobisty i szkolenia wspierające,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

BROWIN - lider w dziedzinie przetwórstwa, winiarstwa, piwowarstwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców