Agencja Zatrudnienia KS Service

Pakowacz

Miejsce pracy: Baranowo, Swadzim, Przeźmierowo, Poznań, Chyby

OBOWIĄZKI

  • pakowanie towaru i przygotowanie do wysyłki zgodnie z wytycznymi
  • ważenie paczek i przygotowywanie ich do wysyłki
  • pomoc w załadunku i przeładunku paczek
  • inne prace zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

  • mile widziany status osoby uczącej się

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie w wysokości 16,36 brutto/h
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę na dwie zmiany (7-15 i 12-20) od poniedziałku do piątku
  • szkolenie stanowiskowe
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Więcej informacji pod numerem telefonu: 503 075 956

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.