Firma Anna Lewecka Serwis Personalny poszukuje kandydatów na stanowisko
pakowacz towarów w firmie z branży stolarskiej.

Pakowacz towarów

Miejsce pracy: Gądki

Obowiązki:

  • kompletacja towarów,
  • obsługa maszyn
  • pakowanie wyrobów gotowych,
  • tworzenie zamówień,
  • przygotowanie do wysyłki.

Warunki zatrudnienia:

  • firma znajduje się 7-10 minut od przystanku Gądki/ Węzeł,
  • zmiany od 6:45 do 15:00 (w tym dwie przerwy po 15 minut),
  • wraz z nabywaniem doświadczenia, podwyższenie stawki początkowej,
  • premia przy pełnej frekwencji,
  • spokojna firma rodzinna bez korporacyjnej atmosfery,
  • początkowo umowa z Serwisem Personalnym, po sprawdzeniu można przejść na umowę bezpośrednio do firmy Klienta.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • zdolności manualne,
  • pozytywne nastawienie.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku.
Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny