Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/01/2019.

Pakowacz słodyczy

Oss/Veghel, zagranica

APN Sp. z o.o. Sp.k.

Opis stanowiska pracy

Typ wakatu: praca tymczasowa
Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 6 tygodni z możliwością przedłużenia
Miejsce pracy: Veghel/Oss Holandia

Stawka wiekowa. Podstawa na umowie:
18lat - 7,25 euro brutto
19lat - 7,55 euro brutto
20lat - 7,75 euro brutto
21lat - 8,15 euro brutto
22+ - 9,56 euro brutto
plus dodatki zmianowe: 1 zmiana 105%, 2 zmiana 115%, 3 zmiana 128%.

Pakowanie na taśmie różnego rodzaju słodyczy (cukierki, batoniki, żelki, gumy do żucia).

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- mile widziane prawo jazdy kat B oraz znajomość języków obcych.

Oferujemy:
- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie (możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu),
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- zakwaterowanie (płatne max. 96 euro/tydz.),
- ubezpieczenie (płatne 23,60 euro/tydz),
- możliwość stałej współpracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,

APN Praca za granicą dzięki długotrwałej współpracy z rzetelnymi partnerami oraz... skutecznym metodom działania od wielu lat oferuje kandydatom z Polski ciekawą i legalną pracę, głównie w Holandii, Niemczech i Austrii. Pracownicy, którzy wyjeżdżają z nami do pracy za granicę, chwalą sobie warunki pracy, płacy i zakwaterowania, oraz opiekę, jaką sprawuje nad nimi Agencja APN.

Podstawową zasadą, jaką kieruje się firma, jest optymalne dopasowanie indywidualnych możliwości pracownika do specyfiki wykonywanej pracy. APN stawia bowiem na pełne zadowolenie obu stron – pracodawcy i pracownika.

Agencja kompleksowo zajmuje się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności, procesem rekrutacji oraz przekazaniem stosownych dokumentów stronie zagranicznej.

Już dziś zarejestruj się w naszej bazie, abyśmy mogli zaproponować Ci wymarzoną pracę! Zarabiaj, poznawaj nową kulturę i zwiedzaj zagranicę z APN!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji