Pakowacz - praca od zaraz - 2 zmiany

Adecco Poland Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Chorzów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego i medycznego,
  • Pakiet benefitów Adecco +Club,
  • Profesjonalną współpracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Szybkie zatrudnienie.

Zadania:

  • Praca na hali produkcyjnej,
  • Formowanie paczek blach trapezowych,
  • Zbijanie drewnianych opakowań,
  • Wiązanie paczek przy użyciu wiązarki akumulatorowej,
  • Osoby posiadające uprawnienia na suwnicę dodatkowo odwożą spakowane paczki na magazyn.

Wymagania:

  • Zaangażowania, chęci i motywacji do pracy,
  • Sprawności fizycznej,
  • Mile widziane - Uprawnienia na suwnicę z poziomu 0.

Oferta pracy tymczasowej.

Poleć ofertę znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Numer referencyjny: ARMT/PA/02/21/KTW/PS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.