Pakowacz praca bez znajomości języka niemieckiego

Niemcy Ludwigslust, zagranica

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • porcjowanie, pakowanie oraz etykietowanie mięsa

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • ofertę długoterminową
  • możliwość wyjazdu w parach, grupach
  • gwarantowane 40 godzin tygodniowo
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 10,50€ b/h + dodatki zmianowe
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • opiekę polskiego koordynatora
  • bezpłatny test PCR na Covid przed podjęciem pracy w Niemczech

Wymagania

  • gotowość do pracy zmianowej – 3 zmiany
  • wymagany własny środek transportu

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji