Pakowacz - Pakowanie czekolady - Pracownik produkcji

Interim Sp. j.

Skoczów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J. (certyfikat nr 6622) dla swojego Klienta w Skoczowie poszukuje pakowaczy czekolady.

Zakres obowiązków:

- Praca polega na pakowaniu czekolad do kartonów
- Miksowaniu czekolad w kartonach
- Podawaniu czekolad z linii do pakowarek
- Sprzątaniu swojego stanowiska pracy

Charakterystyka:

- Umowa o pracę tymczasową
- Praca w systemie trójzmianowym od poniedziałku do piątku (06:00-14:00 , 14:00-22:00 , 22:00-06:00)
- Stawki na zmianie I i II: 13,39 brutto/h, na zmianie III: około 16,17 brutto/h + nadgodziny za pracę w sobotę + PREMIA 200 PLN
- Miejsce pracy: Skoczów
- Możliwość pracy tylko w okresie wakacyjnym
- Możliwość przejścia do pracy bezpośrednio pod firmę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub podanie do siebie numeru kontaktowego bądź o kontakt pod numer telefonu: 730633006 - w godzinach 9:00-15:00

Wymagania

- książeczka sanepid - aktualna bądź do odnowienia
- chęci do pracy
- bezproblemowy dojazd do Skoczowa na wszystkie trzy zmiany
- ukończone 18 lat

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia prowadzącą działalność w obszarach pracy t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 550PLN - 2 650PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji