Pakowacz/Pakowaczka

NMC Polska Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Od: NMC Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zabrze

NMC Polska jest częścią Grupy NMC wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych

NMC Polska powstała w 1998 roku w Zabrzu i od tego czasu systematycznie się rozwija, w 2018 roku Zarząd NMC zdecydował o rozbudowie zakładu w zabrzańskiej KSSE, w związku z czym obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze, strefa ekonomiczna

Zadania:

  • Obsługa maszyn - bieżąca obsługa - ustawianie parametrów
  • Pakowanie, sortowanie wyprodukowanych elementów
  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów

Wymagania:

  • Duża chęć i motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany: 6,14,22
  • Sumienność i rzetelność
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!

Oferta:

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od pon do piątku – WOLNE WEEKENDY
  • szeroki pakiet socjalny, darmowy bilet na mecz drużyny NMC Górnik Zabrze !
  • bardzo duże możliwości rozwoju
  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • praca w miłej atmosferze

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV za pomoca opcji "Aplikuj" lub SMS o treści "Pakowacz" pod numer tel. 506 450 203

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca ? Zapraszamy na odcinek!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.