Gi Group Sp. z o.o.

Pakowacz/Pakowaczka

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • pakowanie produktów (drobne elementy metalowe),
  • kontrola jakościowa elementów,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy z zachowaniem standardów firmy,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • duża motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zdolności manualne,

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • benefity na atrakcyjnych warunkach (multisport, grupowe ubezpieczenie PZU).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.