Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz / Pakowaczka

Miejsce pracy: Śrem, Zaniemyśl, Książ Wielkopolski, Manieczki
Zakres obowiązków:
  • cięcie materiałów i profili,
  • pakowanie gotowych produktów (rolet, żaluzji, moskitier),
  • prace manualne.

Oczekiwania wobec kandydata:
  • zdolności manualne,
  • motywacja do pracy,
  • chęć do pracy w nadgodzinach oraz w soboty,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-2, 22-6),
  • pracę od poniedziałku do piątku, możliwa praca w soboty,
  • przyjazną atmosferę.
Miejsce pracy: Śrem

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy