Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/09/2018.

Pakowacz - nowe, wyższe wynagrodzenie!

Skawina, Wadowice, Andrychów, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pakowanie ciastek z linii produkcyjnej;
  • Odkładanie zapakowanych kartonów na palety;
  • Wykonywanie bieżących poleceń przełożonych.

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat;
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do wyrobienia)
  • Dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany;
  • Odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy:

  • Nowe, wyższe wynagrodzenie - ZAWSZE NA CZAS;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet rabatów i zniżek dla Pracowników;
  • Zatrudnienie od zaraz!
  • Pomoc w organizacji transportu.

POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMEMU!!

Numer referencyjny: PAK/07/2018/BAH

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji