Agencja Zatrudnienia KS Service

Pakowacz - nie wymagamy doświadczenia

Miejsce pracy: Sady, Baranowo, Lusowo, Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należało pakowanie artykułów papierniczych i szkolnych oraz proste prace introligatorskie, takie jak klejenie czy etykietowanie.

WYMAGANIA

Jeśli jesteś gotowa/-y do podjęcia pracy od zaraz oraz dysponujesz czasem od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Nie wymagamy doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego. W zamian oczekujemy jedynie chęci do działania oraz zaangażowania w powierzone obowiązki.

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, stałe godziny pracy oraz wynagrodzenie w wysokości 14,50 złotych brutto za godzinę. Nasza oferta skierowana jest również do osób uczących się lub studiujących.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy