Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2017.

pakowacz/magazynier praca w Sosnowcu

Sosnowiec, śląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

INTERKADRA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Oferta pracy tymczasowej.

Aktualnie dla naszego klienta, dystrybutora części zamiennych do samochodów, poszukujemy osób na stanowisko magazyniera.

Lokalizacja: Sosnowiec ul. Logistyczna
Dojedziesz autobusem linii 160.

Zakres Twoich obowiązków:
- pakowanie części zamiennych
- przygotowywanie zamówień
- załadunek, rozładunek i wykładanie towaru
- prace magazynowe

Wymagania

Wymagania:
- motywacja do podjęcia pracy
- dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym i w weekendy
- uczciwości i punktualności
- skrupulatność i dokładność

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę
- wynagrodzenie podstawowe plus dwie premie
- pracę w systemie trzyzmianowym
- możliwość zdobycia doświadczenia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka