Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz (m/k)

Miejsce pracy: Bolesławiec, Kruszyn, Kraśnik
Obowiązki:
  • proste prace związane z pakowaniem,
  • kompletowanie zamówień.

Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • dokładność i rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobry wzrok,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • doświadczenie na produkcji mile widziane.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład naszego klienta po okresie próbnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • pracę na 2 zmiany w godz. 6-14 i 14-22,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość przyuczenia do zawodu.
Zainteresowane osoby zapraszamy do naszego biura Trenkwalder przy ul. Piaskowej 13 w Bolesławcu. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.