ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pakowacz Kosmetyków

Miejsce pracy: Magnice, Bielawa, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Miękinia, Wołów

Oferta:

  • NOWA, wyższa stawka: brutto 3530 brutto / ms.
  • Atrakcyjny system premiowy - nawet 15% premii
  • Bonus 1500zł brutto za przepracowanie okresu Black Friday (listopad/grudzień) -
  • Praca od zaraz
  • System Poleceń Pracowniczych: zyskaj dodatkowe pieniądze
  • Obiady za złotówkę
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę konsultanta Manpowerw trakcie całego procesu rekrutacji i zatrudnienia - mamy biuro na terenie Zakładu
  • Bezpłatny transport pracowniczy z wielu lokalizacji (m.in.Bielawa, Brzeg, Dzierżoniów, Gniechowice, Henryków, Jordanów, Lewin Brzeski, Łosiów, Niemcza, Oława, Piława Górna, Sobótka, Strzelin, Świdnica, Świebodzice, Wałbrzych, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Ziębice i wiele innych po trasach)
  • Pakiet Benefitów Manpower Premium (m.in. Karta Multisport, Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i szereg zniżek u naszych partnerów)

Wygagania:

  • Jedyne czego oczekujemy od naszych Kandydatów to Motywacja oraz chęć do pracy
  • Nie wymagamy żadnych uprawnień ani doświadczenia!

Zadania:

  • Pakowanie Kosmetyków
  • Kompletowanie zamówień
  • Praca ze skanerem magazynowym - bez obaw! Wszystkiego Cię nauczymy

Napisz sms ’Magnice’ na numer 608 549 247 - oddzwonimy z ofertą

Miejsce pracy: Magnice k. Wrocławia

Nr ref. MAG/037/AMA

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy