ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pakowacz/ka

Miejsce pracy: Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek

Miejsce pracy: Janinów

Oferta:

  • Transport pracowniczy z Żyrardowa i Milanówka
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki do wynagrodzenia (od 18,88 zł do 21,53 zł/h brutto)
  • Benefity (karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, akcje promocyjne)
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • Praca w znanej i cenionej firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie)
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy zgodnie z procedurami
  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Zadania:

  • Pakowanie gotowego wyrobu
  • Prace produkcyjne
  • Stabilna, lekka praca

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials