Opis stanowiska pracy

Wykorzystaj w pełni swoje umiejętności i zbuduj z nami swoją karierę ! W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób gotowych na podjęcie ciekawego wyzwania zawodowego na stanowisku:

Pakowacz/ka

PAK/1119/WR

Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole

Mamy do zaoferowania:

- oprócz wynagrodzenia zasadniczego oferujemy dodatkową premię,

- długotrwałą współpracę poprzez umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.,

- pracę w systemie 3-zmianowym (pn-pt) lub innym w zależności od dyspozycyjności,

- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

- obiady pracownicze w korzystnych cenach,

- bezpłatny dojazd pracowniczy na terenie Wrocławia i Oleśnicy (Wrocław Dworcowa, pl.Jana Pawła II, Galeria

Dominikańska, Urząd Wojewódzki, Plac Grunwaldzki, Ogród Botaniczny, Kromera, okolice Korony)

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- montowanie i składanie gotowych elementów,

- pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych,

- kontrola jakościowa wyrobów,

- dbanie o porządek w miejscu pracy z zachowaniem standardów firmy,

- przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oczekujemy:

- zaangażowanie i chęć do pracy,

- zdolności manualne,

- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,

- sumienność w wykonywaniu obowiązków,

- doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane, ale nie wymagane.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji