ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pakowacz/ka

Miejsce pracy: Środa Śląska

Miejsce pracy: Wróblowice

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy z naszym Klientem w późniejszym czasie
  • Atrakcyjna stawka podstawowa
  • Możliwość uzyskania premii uznaniowej do 20% wynagrodzenia
  • Praca w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00), od poniedziałku do piątku
  • Komfortowe i czyste warunki pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na danym stanowisku
  • Opieka trenerów metod pracy oraz opiekunów pracowników tymczasowych
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Praca w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zadania:

  • Pakowanie wyrobów zgodnie z procedurą
  • Ważenie wyrobów
  • Etykietowanie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials