ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pakowacz/-ka

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Miejsce pracy: Natolin k. Grodziska Maz.

Numer ref. PPP/063/AJĘ

Zadania:

  • Prace manualne na produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych (gąbki, uszczelki, produkty izolacyjne)
  • Pakowanie gotowego wyrobu w folie bądź do kartonu
  • Pakowanie ręczne bądź przy użyciu maszyny pakującej
  • Przygotowanie asortymentu do wysyłki
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oferta:

  • PRACA W NATOLINIE k. Grodziska Maz.
  • Umowa o pracę
  • 17 ZŁ BRUTTO/ H
  • Premia frekwencyjna 500 zł brutto (kwartalna)
  • Stabilna praca (z opcją bezpośredniego zatrudnienia)
  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Opieka przydzielonego Konsultanta Manpower
  • Benefity Manpower (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie itp.)

Wymagania:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Sprawność manualna
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Możliwość pracy w systemie 2-zmianowym (pon. - pt.) - możliwość wystąpienia 3 zmiany w sezonie

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials