Opis stanowiska pracy

  • praca przy produkcji warzyw (sałata/ dynia)
  • krojenie
  • pakowanie gotowego produktu
  • ustawianie skrzynek na paletach
  • praca w temperaturze 4-5 stopni
  • praca w tempie

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową (zatrudnienie od grudnia na cały rok)
  • stawkę godzinową + 10% premii (francuskie prime precarite)
  • nadgodziny płatne: 36-43h+ 25%
  • darmowe zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji
  • bonus świąteczny (za podjęcie pracy w grudniu)
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego (u 1 osoby w ekipie)
  • motywacja i chęci do pracy
  • wszechstronność
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy