Pakowacz/ka kosmetyków

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: Warszawa- Włochy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenia (pełny ZUS)
  • pracę w od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym 07.00-17.00;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca;
  • bezpieczne warunki pracy ;
  • kartę Multisport na korzystnych warunkach, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach.

Opis stanowiska:

  • pakowanie kosmetyków;
  • etykietowanie ;
  • składanie kartoników.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności od zaraz w pełnym wymiarze godzin;
  • zdolności manualnych;
  • chęci do pracy, precyzji i odpowiedzialności;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (branża kosmetyczna, farmaceutyczna).

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Agencja Pracy Benett People cert. nr 7055

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.