Pakowacz/ka czekoladek

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231) poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

PAKOWACZ/KA PRALIN
Miejsce: Poznań/Nowe Miasto

Obowiązki:
- pakowanie czekoladek w pudełka
- obsługa maszyny dozującej masę czekoladową
- nadziewanie czekoladek
- obsługa maszyny do dekorowania czekolady

Wymagania :
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (terminowa)
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- umiejętności manualne

Oferujemy:
- pracę w godzinach 14-22
- pracę od poniedziałku do piątku
- umowę zlecenie
- stawkę godzinową

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

*oferta pracy tymczasowej

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”