Pakowacz/ka- bezpłatny dojazd + 4000zł/mc umowa o pracę

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Zakrzewo - zapewniamy bezpłatny dojazd z Poznania (Rondo Rataje, AWF)

Obowiązki:
-przygotowanie produkcji ( wieszanie i czyszczenie form produkcyjnych)
-praca przy obróbce gotowego produktu ( polerowanie, kontrola jakości )
-pakowanie wyrobu gotowego i przygotowanie do wysyłki

Wymagania:
- gotowość do pracy od zaraz
- siła fizyczna (preferowani Panowie)

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv za pomocą portalu, lub za pomocą Tel: 790 - 790 - 446 - lub osobiście w biurze Towarowa 35, V piętro w Poznaniu.

Oferujemy:
- umowę o pracę
- podstawowa stawka 20zł/h, +20%/h za godziny nocne + 100% nadgodzina
- premie uznaniową do wysokości 500zł brutto
- pracę na pełen etat na III zmiany
- stabilne zatrudnienie
- darmowy dojazd do pracy z kilku lokalizacji na terenie Poznania
- możliwość awansu po okresie próbnym