Opis stanowiska pracy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.
Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz (K/M) praca również dla par!

Zakres obowiązków:
- pakowanie oraz etykietowanie wędlin i kiełbasek

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,
- pracę długoterminową,
- gwarantowane 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w nadgodzinach,
- wynagrodzenie – 10,50€ b/h + dodatki zmianowe,
- pracodawca zapewnia zakwaterowanie (pokoje 2 osobowe lub 1 osobowe)

Wymagania

- gotowość do pracy zmianowej – 2 zmiany (6.30-15.00,15.00-22.30),
- prawo jazdy kat. B i własnego samochodu,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji