FallWork Sp. z o.o.

Pakowacz/a Swarzędz-Jasin

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz k Poznań

Zadania pakowacza to:
- pakowanie form zgodne ze standardami
- pakowanie w kontenerach, etykietowanie, przekazywanie
- przygotowywanie pustych kontenerów potrzebnych do produkcji
- weryfikacja jakościowa (kontrola wizualna) pakowanych wyrobów gotowych i zgłaszanie przełożonemu wadliwych wyrobów gotowych

Wymagamy:
- jedynie sprawności fizycznej oraz własnego dojazdu do Swarzędza
- mile widziane doświadczenie na produkcji
- gotowości do pracy w systemie IV brygadowym (14 dni pracujących, tj.2dni pracy w godz.6-18 lub 18-6 i 3 dni wolne )

Oferujemy:
Z naszej strony zapewniamy:
- umowę o pracę od I-go dnia pracy
- atrakcyjna stawka 2800 zł/mc+ 700zł premii
- dodatki z tytułu pracy w nocy
- weekendy płatne 100%
-dodatek z tyt. pracy w systemie IV brygadowym

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)