Paid Social Specialist

Devire

Warsaw, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warsaw

Naszym klientem jest agencja marketingu efektywnościowego, będąca częścią dużej grupy mediowej
i wykorzystująca szerokie spektrum narzędzi digitalowych. Są ludźmi skupionymi na celu i efektywności
zaplanowanych działań. Swoją digitalową aktywnością wspierają rozwój i efektywność wielu dużych firm
działających w sektorze e-commerce. Z uwagi na powiększające się portfolio klientów i ciągły rozwój usług
pragniemy powiększyć zespół właśnie z Tobą. Poszukujemy osoby, na stanowisko Senior Paid Social:

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wdrażanie kampanii reklamowych w szczególności na Facebooku;
  • obsługa klientów (raportowanie, omawianie wyników kampanii, rekomendacje zmian etc.);
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy;
  • wdrażanie mniej doświadczonych osób do pracy;

Oczekiwania:

  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w prowadzeniu kampanii paid social;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz sprawności w operowaniu liczbami;
  • umiejętności prezentacyjnych;
  • umiejętności bezpośredniej współpracy z klientami biznesowymi;
  • samodzielności;
  • ciągłej chęci rozwoju i doskonalenia;

Oferujemy:

  • świetną atmosferę, otwartą komunikację i startup’ową kulturę;
  • wsparcie doświadczonych kolegów i możliwość poszerzenia kompetencji - posiadamy w zakresie paid socialu najbardziej doświadczony zespół agencyjny w Polsce;
  • wsparcie w codziennej pracy przez naszych opiekunów z Facebooka (i dostęp do całej gamy szkoleń prowadzonych przez pracowników Facebooka);
  • dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi;
  • pakiet szkoleń, które pomagają nabyć nowe kompetencje z różnych obszarów;
  • możliwości rozwoju (pakiet szkoleń, programy i rozmowy rozwojowe, zajęcia z jęz. angielskiego oraz wymianę doświadczeń pomiędzy pracownikami);
  • bogate pakiety benefitów (np. joga) oraz ciekawe inicjatywy wewnętrzne;
  • biuro w nowoczesnym i ekologicznym budynku, w zielonej części Warszawy.
Devire Devire Devire Devire