Paid Social Specialist (e-commerce)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie do zespołu Traffic Acquisition, poszukujemy najlepszego eksperta z zakresu paid social. Praca może odbywać się na pełen etat, bądź part-time.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, posiadająca ogólnopolską sieć sklepów oraz własny e-commerce.

Opis stanowiska

  • Samodzielne zarządzanie działaniami paid social i prowadzenie wysokobudżetowych kampanii w obszarze Facebook Ads, Instagram Ads, YouTube Ads, Messenger Ads + działań na Linkedin i TikTok
  • Tworzenie strategii i media planów dla działań płatnych w serwisach społecznościowych
  • Monitoring, optymalizacja kampanii
  • Bieżące i okresowe raportowanie wyników prowadzonych działań z wykorzystaniem danych zawartych w Google Analytics oraz Menedżerze Reklam FB
  • Dostosowywanie kampanii do kluczowych wskaźników efektywności wg ustalonych KPI
  • Formułowanie rekomendacji nastawionych na realizacje wyznaczonych celów
  • Śledzenie najnowszych trendów i analiza konkurencji
  • Szkolenia wewnętrzne z zakresu social paid, bycie SPOC odnośnie obszaru Paid Social
  • Raportowanie do Head of Acquisition
  • Współpraca ze specjalistami z pozostałych kanałów

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii w social mediach, idealnie w branży e-commerce
  • Biegła znajomość Facebook Business Managera
  • Certyfikat Facebooka (Media Planning Professional I Media Buying Professional) będzie dużym atutem
  • Biegła znajomość środowiska MS Office
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Dynamizm, pozytywna energia oraz chęć uczestniczenia w rozwoju największego w Polsce e-commerce'u w swojej kategorii

Oferujemy

  • Możliwość pracy na pełen etat, bądź w formie części etatu
  • Zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w 100% zdalnie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page