Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Pacjent standaryzowany

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Numer referencyjny: PS/10/2017/OLS
Miejsce pracy: Olsztyn

Dołącz do programu kształcenia studentów medycyny!
Zostań pacjentem standaryzowanym i zarabiaj dodatkowo!

Kim jest pacjent standaryzowany?
Jest to osoba wcielająca się w pacjenta, dzięki któremu studenci uczelni medycznych mogą ćwiczyć w identycznych lub zbliżonych warunkach medycznych. Osoba ta uczestniczy w ćwiczeniach podczas zajęć dla studentów, odtwarzając proste scenki w relacji lekarz-pacjent (zbieranie wywiadu, przekazywanie informacji o stanie zdrowia, badania fizykalne).

Bądź na TAK, jeśli:
• chcesz pomóc w kształceniu młodych i ambitnych lekarzy,
• szukasz twórczego zajęcia, które pozwoli zarobić Ci dodatkowe pieniądze,
• jesteś osobą kreatywną, komunikatywną i empatyczną,
• posiadasz minimum średnie wykształcenie.

Możemy Ci zaoferować:
• niecodzienną, odpowiedzialną i pożyteczną pracę,
• atrakcyjną stawkę godzinową - 18 zł brutto za godzinę,
• profesjonalne szkolenie przed rozpoczęciem pracy,
• długofalową współpracę.
Poleć ofertę znajomym - szukamy kilkunastu chętnych!

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne