P2P Supplier Administrator French/Spanish

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1129135

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko P2P Supplier Administrator.

Obowiązki:
  • kontakt z zewnętrznymi dostawcami firmy,
  • przedstawienie i wdrożenie dostawców co do zasad działania nowej platformy do procesowania faktur i zamówień,
  • informowanie na temat korzyści płynących z korzystania z platformy,
  • przesyłanie szkoleń on-line oraz innych materiałów na temat oprogramowania,
  • badanie ewentualnych obiekcji dostawców związanych z korzystania z nowej platformy,

Wymagania:
  • znajomość języka francuskiego (B2 / C1) jak i angielskiego (B2 / C1),
  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe z obszaru obsługi klienta,
  • energiczność, komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, elastyczne godziny pracy, liczne benefity pozapłacowe, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość home office.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland