P2P Customer Service Analyst with English

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy oferującej wyposażenia niestrategiczne dla przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym, poszukujemy osoby na stanowisko P2P Customer Service Analyst z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka o kapitale francuskim, oferująca kompleksowe wyposażenie niestrategiczne dla przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy osoby na stanowisko P2P Customer Service Analyst z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i wdrażanie cyfrowych rozwiązań P2P w celu zoptymalizowania procesów zakupowych
  • Praca nad efektywną współpracą z klientami - tworzenie dedykowanych plików katalogowych dla klienta, konfigurowanie katalogów PunchOut za pomocą systemu ERP oraz zewnętrznych systemów
  • Dbałość o integrację transakcji (EDI) we współpracy z działem IT, partnerami zewnętrznymi i klientami
  • Wsparcie klientów i proponowanie rozwiązań w przypadkach problemów technicznych
  • Analiza rozwiązań E-Business używanych przez klientów w celu wprowadzania jak najlepszej integracji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP
  • Mile widziana znajomość technologii wymiany danych miedzy systemami XML, CXML i ESB
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne pozwalające na budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • liczne świadczenia pozapłacowe
  • pakiet premiowy
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page