OWW operator wózka widłowego, magazynier, pracownik produkcji START 25/09

Work Service Express

Savigny Sur Clairis, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Savigny Sur Clairis »

ZADANIA

  • obsługa wózka widłowego (WYMAGANE UPRAWNIENIA I DOSWIADCZENIE)
  • transport palet
  • komisjonowanie oraz pakowanie produktów
  • prace magazynowe

WYMAGANIA

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (poziom "0")
  • doświadczenie na ww stanowisku
  • prawo jazdy kat B
  • dobra znajomość języka francuskiego lub angielskiego WARUNEK KONIECZNY
  • możliwość wyjazdu na projekt własnym samochodem
  • DYSPONUJESZ EKIPĄ 3-OSOBOWĄ (1 osoba z samochodem, 1 z językiem) ? aplikuj bez wahania !!!!

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską UMOWĘ O PRACĘ
  • WYNAGRODZENIE ok.1800 EURO NETTO
  • zakwaterowanie zapewnione
  • PREMIA za znajomość języka
  • DODATEK samochodowy