OTC Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1164804

Szukamy osoby na stanowisko OTC Specialist.

 Obowiązki:
• Inicjatywy rozwiązywania problemów
• Wykonywanie prac księgowych w obszarze klienta
• Zarządzanie zamówieniami
• Przegląd limitu kredytowego
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej
• Sprawdzanie i zatwierdzanie promocji z Key Account Managerami

Od kandydata wymagamy minimum dwóch lat doświadczenia w procesie fakturowania dla klienta (OTC), praktyczną znajomość SAP, dobre zrozumienie zasad rachunkowości, doświadczenie w wykonywaniu procedur na koniec miesiąca lub roku, angielskiego na poziomie min. B2, bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych, nastawienia do rozwiązywania problemów i umiejętności pracy zespołowej. Wyższe wykształcenie w zakresie rachunkowości/finansów i/lub rachunkowości byłoby atutem.

Kandydatom oferujemy możliwość 100% pracy zdalnej oraz sprzęt służbowy potrzebny do codziennej pracy. Dla chętnych istnieje możliwość pracy z jednego z biur firmy. Nasz Klient oferuje również możliwość udziału w licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje swoich pracowników oraz możliwości rozwoju w strukturach firmy. Oferujemy umowę o pracę tymczasową.

HAYS Poland sp. z o. o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną pod numerem 361 w rejestrze agencji zatrudnienia prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland