HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Osoba sprzątająca

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko osoby sprzątającej. Klient prowadzi Klinikę zajmującą się fizjoterapią i powrotem do zdrowia pacjentów. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego.

Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca
Miejsce: 98666 Messerberg, Niemcy

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie + płatne dni wolne
-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
-Utrzymanie czystości w pokojach, pomieszczeniach zabiegowych oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Punktualność

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod numerem : 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.