Osoba odpowiedzialna za marketing wydarzeń i pozyskiwanie nowych klientów

Agencja Reklamowa Quiet Axis

Poznań, 60-163, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznańska Agencja Reklamowa QA poszukuje na ciekawe i ambitne stanowisko osoby docelowo odpowiedzialnej za pozyskiwanie nowych klientów i marketing wydarzeń.

Twoim zadaniem będzie m.in.:
- aktywne i samodzielne pozyskiwanie klientów,
- pozyskiwanie partnerów dla projektów agencyjnych,
- nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

oraz głównie

- koordynacja, idea i promocja cyklicznego wydarzenia rozwojowego,
- inicjalizacja nowych i rozwój obecnych projektów agencyjnych.

Oferujemy uczciwość, solidne wynagrodzenie uzależnione od efektów, przyjazne miejsce pracy, wpływ na rozwój i sporo samodzielności.

Wymagania

- potrafisz samodzielnie i efektywnie organizować czas pracy,
- lubisz kontakt z ludźmi i jesteś komunikatywna/y,
- jesteś odpowiedzialny/a,
- motywują Cię wyzwania i realizacja celów,
- masz efektywne doświadczenie B2B lub potrafisz je nadrobić

Prezentacja firmy

Kreujemy profesjonalną wizualizację potrzeb naszych Klientów, którzy nie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management