Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2017.

Osoba odpowiedzialna za marketing wydarzeń i pozyskiwanie nowych klientów

Poznań, 60-163, wielkopolskie

Agencja Reklamowa Quiet Axis

Opis stanowiska pracy

Poznańska Agencja Reklamowa QA poszukuje na ciekawe i ambitne stanowisko osoby docelowo odpowiedzialnej za pozyskiwanie nowych klientów i marketing wydarzeń.

Twoim zadaniem będzie m.in.:
- aktywne i samodzielne pozyskiwanie klientów,
- pozyskiwanie partnerów dla projektów agencyjnych,
- nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

oraz głównie

- koordynacja, idea i promocja cyklicznego wydarzenia rozwojowego,
- inicjalizacja nowych i rozwój obecnych projektów agencyjnych.

Oferujemy uczciwość, solidne wynagrodzenie uzależnione od efektów, przyjazne miejsce pracy, wpływ na rozwój i sporo samodzielności.

Wymagania

- potrafisz samodzielnie i efektywnie organizować czas pracy,
- lubisz kontakt z ludźmi i jesteś komunikatywna/y,
- jesteś odpowiedzialny/a,
- motywują Cię wyzwania i realizacja celów,
- masz efektywne doświadczenie B2B lub potrafisz je nadrobić

Kreujemy profesjonalną wizualizację potrzeb naszych Klientów, którzy nie płacą nam za to,... abyśmy mówili tylko to, co chcieliby usłyszeć. Oferujemy kompleksową obsługę - od profesjonalnej kreacji do końcowego, gotowego produktu z którego nasi Klienci są w pełni zadowoleni.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Marketing / Public Relations , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management