Osoba odpowiedzialna Hurtownia Farmaceutyczna

Praca.farmacja.pl

Pruszków, mazowieckie

Miejsce pracy: Pruszków

Hurtownia farmaceutyczna - magister farmacji

Zadania, jakie mamy dla Ciebie:

    • nadzór nad obrotem środkami odurzającymi, substancjami psychotropowymi

    • prowadzenie ewidencji środków kontrolowanych i bieżące raportowanie do Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego

    • aktywny udział w procesie wstrzymania i wycofania produktów leczniczych

    • bieżące śledzenie zmian prawnych

Oferujemy:

    • umowę o pracę, w dogodnym wymiarze

    • stabilne zatrudnienie

    • przyjazną atmosferę

    • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

    • atrakcyjne warunki socjalne

Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe, mgr. farmacji z prawem do wykonywania zawodu

    • min. 2 letniego doświadczenia w pracy w aptece lub hurtowni farmaceutycznej

    • znajomość przepisów prawa farmaceutycznego

    • zdolności organizacyjne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.