Agencja Zatrudnienia KS Service

Osoba do segregowania wkrętów i pakowania do pudełek

Miejsce pracy: Poznań, Wysogotowo, Skórzewo, Plewiska, Tarnowo Podgórne, Dopiewo, Rokietnica, Buk

Główne zadania

Do Twoich obowiązków należało będzie segregowanie i pakowanie różnego typu wkrętów i oklejanie zapakowanego towaru, a także dbanie o estetykę gotowego wyrobu.

Istotne na stanowisku

Oczekujemy od Ciebie gotowości podjęcia pracy od zaraz oraz zaangażowania w wykonywanie zadań. Nie musisz mieć doświadczenia - to doskonałe miejsce, aby je zdobyć! Zapewniamy odpowiednie przeszkolenie, a wszelkie obowiązki objaśni Ci brygadzista.

Co oferujemy?

Gwarantujemy wynagrodzenie 13,70 - 14 zł/h brutto oraz współpracę w oparciu o umowę zlecenie. Pracujemy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 i 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku (gwarantujemy wolne weekendy). Posiadamy elastyczny grafik - godziny pracy ustalisz sam! Miejsce pracy doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta (blisko centrum Poznania).

Zabierz ze sobą znajomego i podejmijcie zatrudnienie w firmie przyjaznej pracownikom.

Praca od zaraz, aplikuj teraz!

Więcej informacji udzielam pod numerem telefonu 508 351 455.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy