Osoba do prowadzenia zajęć dla dzieci

Akademia Nauki Tomasz Bieniek

31-161 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma edukacyjna od lat prężnia działająca na rynku zarówno krakowskim jak i ogólnopolskim poszukuje osób do prowadzenia zajęć dla dzieci. Zajęcia odbywać się będą w przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie Krakowa i Małopolski.

Oferujemy:
- ciekawą i rozwijającą pracę w miłej atmosferze,
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
- pracę od poniedziałku do piątku między 8.00 – 15.00,
- elastyczny grafik,
- wynagrodzenie 2000 zł netto,
- Umowę o prace.

Wymagania

Wymagamy:
- wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów),
- formalnego przygotowania pedagogicznego (kurs pedagogiczny lub studia kierunkowe),
- dobrego kontaktu z dziećmi,
- podejścia do pracy z pasją i zaangażowaniem,
- sumienności i punktualności,
- własnego samochodu,
- mile widziany uśmiech i pogoda ducha :)

Prezentacja firmy

Akademia Nauki została założona w 1998 roku.<br/>Jesteśmy firmą z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia