Osoba do prowadzenia multiagencji ubezpieczeniowej

Kancelaria Brokerska Janowski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Łomianki, 05-092, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do zarządzania i prowadzenia multiagencji ubezpieczeniowej, ukierunkowanej na obsługę „online” klientów z terenu całej Polski.

Do podstawowych zadań osoby chętnej do współpracy, należeć będzie:
- aktywna sprzedaż online i kanałami tradycyjnymi,
- budowa zewnętrznej sieci sprzedaży,
- podtrzymywanie dobrych relacji z istniejącą siecią sprzedaży (nadzór i opieka),
- szeroko rozumiany marketing,
- rozliczanie zawartych polis z pośrednikami i zakładami ubezpieczeń,
- ogólna administracja związana z prowadzeniem multiagencji ubezpieczeniowej.

Formy współpracy i sposób wynagrodzenia do omówienia i negocjacji.
Możliwe (podczas pierwszego kontaktu proszę zasugerować dwie preferowane) :
- umowa o pracę,
- umowa agencyjna (prowadzenie własnej działalności),
- spółka.

Prosimy o załączenie CV, krótkiego listu rekomendującego swoją osobę (zalety, doświadczenie, wraz z preferowaną formą współpracy) i nr telefonu kontaktowego.
Z góry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie wszystkich, acz zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Wymagania

Umiejętności i uprawnienia pomocne w realizacji w/w zadań:
- prawo jazdy kat B,
- uprawnienia agencyjne (licencja KNF),
- doświadczenie w ubezpieczenia rolnych (szeroko rozumianych),
- umiejętność obsługi podstawowych programów (Word, Excel, programy pocztowe),
- umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych - sprzedaż, marketing - (nie chodzi o umawianie spotkań)

Cechy które byłyby dodatkowym atutem:
- zdolności organizacyjne (punktualność, umiejętność zorganizowania pracy sobie i innym, itp.)
- dynamiczny charakter (łatwość nawiązywania kontaktów, optymistyczne nastawienie do życia, ogólna energia)
- „lekkość pióra” (pisanie artykułów na stronę www, portale społecznościowe, czasopisma branżowe)
- kreatywność, pomysłowość (odwaga biznesowa w poszukiwaniu nowych dróg w biznesie)

Prezentacja firmy

Kancelaria Brokerska Janowski i Wspólnicy, broker ubezpieczeniowy któreg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia